}
Atlasīt pēc gada:

Jaunumi

2022. gada 14. jūlijs
Ceturtdien, 14. jūlijā, Ministru kabinets (MK) izskatīja Finanšu ministrijas (FM) informatīvo ziņojumu par nepieciešamajiem grozījumiem Atveseļošanas fonda (AF) plānā.
2022. gada 11. maijs
Šā gada 20. maijā, Rēzeknē, Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Attīstības finanšu institūcija Altum organizē forumu “#AtbalstsUzņēmējiem - impulss jaunam izrāvienam”. Foruma mērķis ir veidot diskusiju par plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai eksporta un konkurētspējas veicināšanai. Forums Rēzeknē būs pirmais no četru forumu cikla, kas tuvāko mēnešu laikā notiks arī citos reģionos – jūnijā līdzīgs forums notiks Kurzemē, augustā - Vidzemē, septembrī - Zemgalē.
2022. gada 11. maijs
Trešdien, 1. jūnijā, notiks tiešsaistes seminārs “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”, kur Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pulcētie eksperti informēs par aktualitātēm Eiropas Savienības (ES) fondu jomā un sniegs ieteikumus projektu īstenošanai, ņemot vērā ģeopolitiskās situācijas radītos izaicinājumus. CFLA direktore Anita Krūmiņa: “Labās prakses semināru šoreiz veidos divas daļas – pirmajā uzmanība galvenokārt tiks vērsta ES fondu atbalsta nākotnes jautājumiem: gaidāmajām investīcijām, izmaiņām, salīdzinot ar iepriekšējo plānošanas periodu, un ieskatu jaunajās publicitātes prasībās, kas būs saistošas visiem nākamā perioda finansējuma saņēmējiem. Savukārt otrā daļa būs veltīta iepirkumu un būvniecības tēmai, ko šobrīd gana spēcīgi ietekmē ģeopolitiskā situācija un karš Ukrainā – šī sadaļa būs īpaši noderīga tiem, kas pašlaik īsteno vai vēl plāno tuvākajā laikā uzsākt projektu realizāciju.”
2022. gada 10. maijs
Latvija ir izpildījusi visus deviņus Atveseļošanas fonda (AF) plānā noteiktos reformu pasākumus, lai Eiropas Komisijā (EK) šī gada jūnijā varētu iesniegt pirmo maksājuma pieprasījumu par 231 miljonu eiro, liecina otrdien, 10. maijā,  Ministru kabineta sēdē skatītais Finanšu ministrijas (FM) ikmēneša ziņojuma par Eiropas Savienības (ES) fondu investīciju aktualitātēm līdz 2022. gada aprīlim.
2022. gada 2. maijs
Reaģējot uz Krievijas kara Ukrainā radītajiem izaicinājumiem – bezprecedenta ukraiņu migrāciju uz Eiropu un riskiem sekmīgi pabeigt uzsāktos Kohēzijas politikas pasākumus –, Latvija kopā ar vēl deviņām citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm* ir savstarpēji vienojušās un parakstījušas kopīgu politisku paziņojumu Eiropas Komisijai (EK) par steidzamiem problēmu risinājumiem. Latvijas vārdā paziņojumu ir parakstījis finanšu ministrs Jānis Reirs.
2022. gada 9. februāris
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu projektu atlasi augstskolām, kas ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu varēs ieviest digitalizācijas iniciatīvas studiju kvalitātes pilnveidei, nodrošinot mūsdienīgu, inovatīvos tehnoloģiskos risinājumos balstītu mācību procesu. Šim mērķim pieejamais Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansējums – gandrīz 6,7 miljoni eiro.
2022. gada 25. janvāris
Otrdien, 25. janvārī, Ministru kabinets (MK) atbalstīja un tādējādi tālākai virzībai Saeimā nodeva Eiropas Savienības (ES) fondu 2021.-2027. gada plānošanas perioda vadības likumprojektu, kas noteiks ES fondu vadības vispārējos pamatprincipus Latvijā ar mērķi nodrošināt efektīvu, pārskatāmu un pareizas finanšu pārvaldības principiem atbilstošu ES fondu ieviešanu.
Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2022. gada 14. jūlijā
Uz augšu