}

CFLA: Ar ES fondu finansējumu izveidos transporta nozares informācijas nacionālo piekļuves punktu

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir nosūtījusi uzaicinājumu VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pieteikties Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumam transporta nozares informācijas nacionālā piekļuves punkta izveidei. Šim mērķim no Kohēzijas fonda paredzēti 5 miljoni eiro.

Līdz 2023. gada beigām projektā plānots izveidot transporta nozares informācijas nacionālo piekļuves punktu, kas veicinās satiksmes, ceļu, stāvlaukumu, maršrutu un ar satiksmes drošību saistītu datu pieejamību, tādējādi uzlabojot ceļu satiksmes drošību, braukšanas komfortu, sabiedrības mobilitāti un samazinot ceļu satiksmes dalībnieku ceļā pavadīto laiku.

Plānots, ka aktuālā satiksmes informācija ikvienam būs pieejama arī publiskā tīmekļa portālā, un tā būs noderīga valsts operatīvo dienestu, sabiedriskā transporta operatoru un intelektisko transporta sistēmu pakalpojumu sniedzēju darbā.

Projekta īstenošanai no Kohēzijas fonda paredzēti 5 miljoni eiro, valsts budžeta finansējums – 882 353 eiro.

Kohēzijas fonda investīcijas projekta īstenošanā paredzētas Satiksmes ministrijas ES fondu programmas "Transporta nozares informācijas nacionālā piekļuves punkti” ietvaros.
Izsludinātās projektu atlases dokumentācija pieejama CFLA mājaslapas sadaļā “Izsludinātās atlases”.

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2020. gada 18. decembrī
Uz augšu