}

Spēles uzdevumi

Aicinām Tevi labāk iepazīt Latviju un savu pilsētu, piedaloties orientēšanās spēlē “Eiropa manā pilsētā” un iepazīstoties ar objektiem, kas tapuši ar ES finansējuma atbalstu!

Spēlē var piedalīties: 

1) Mobilajā tālrunī lejupielādējot aplikāciju "ActionBound" un noskenējot spēles kodu;

2) Izdrukājot spēles uzdevumus no mājaslapas, un pēc to izpildes iesūtot tos nofotografētus uz esfondi@fm.gov.lv;

3) Dodoties uz spēles kontaktpunktiem to darba laikā, paņemot izdrukātu spēles uzdevumu eksemplāru un pēc uzdevumu izpildes to iesniedzot spēles kontaktpunktā.

!!! Ja vien tas iespējams, epidemioloģiskās situācijas dēļ dalībai spēlē iesakām izmantot kādu no pirmajiem diviem veidiem!

Ja radušies kādi jautājumi vai neskaidrības par spēli vai tās uzdevumiem - zvaniet 67095656 (Madara) vai rakstiet esfondi@fm.gov.lv!

 

Spēles uzdevumi drukāšanai:

 

Mobilajā aplikācijā ActionBound (nepieciešams uzlādēts mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu, kameru un aktivizētu atrašanās vietas funkciju):

1) Lejupielādē mobilajā telefonā aplikāciju ActionBound;

2) Atver aplikāciju un noskenē attiecīgās pilsētas spēles kodu!

 • Cēsis 
  Gulbene

  Madona

  Jēkabpils
  Rēzekne
  Daugavpils
  Jelgava
  Kuldīga
  Liepāja
  Ventspils
  Valmiera

 

Ja esat beiguši dalību spēlē:

1) Nofotografē aizpildītu atbilžu lapu, un, pievienojot spēles laikā uzņemtās fotogrāfijas, sūti uz e-pastu esfondi@fm.gov.lv! (Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, iesakām izmantot tieši šo variantu).

2) Uzdevumu lapas tā darba laikā vari atstāt spēles kontaktpunktā, uzrādot uzņemtās fotogrāfijas kontaktpunkta darbiniekam.

3) Ja spēles uzdevumus veici aplikācijā - nekādas papildus darbības nav jāveic. 

 

Ja jūsu komanda ir izpildījusi visus spēles uzdevumus, no 2. novembra nāc uz spēles kontaktpunktu un saņem veicināšanas balvu!

Dalies sociālajos tīklos ar spēles laikā uzņemtajām fotogrāfijām, izmantojot mirkļbirkas #esfondi #euinmyregion #eiropamanapilseta un piedalies izlozē par papildu balvām!

 

 

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2020. gada 23. oktobrī
Uz augšu